Wanneer? Waar? Wedstrijd Wie? voorlopige inschr. namen uitslag
Seizoen 2018-2019 (najaar)

Zondag 30 september 2018

logo Thesora DEF

Dilbeek (DiZV)

Dilkom beeldhouwkunstlaan z/n, 1700 Dilbeek

logo_dizvThesora Cup Iedereen        pdf_uitslag
Zondag 7 oktober 2018 (GANSE DAG) Sint-Pieters-Leeuw (WLW)

Sportlaan 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw

logo_wlw2de Cup Zennevallei Groepen 1-2-3-4        pdf_uitslag
 Zondag 14 oktober 2018 (namiddag)

Tienen (STT)

logo STTCVB (Criterium Vlaams Brabant) Groep 4  pdf inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zaterdag 20 en Zondag 21 oktober 2018 (ganse dagen)

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo__prvbProvinciaal Kampioenschap Limiettijden  pdf inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 4 november 2018 (GANSE DAG)

Woluwe (DDAT & SCZ)

Av. Salomé 2, 1150 Sint-Pieters Woluwe

logo_ddat
 logo_scz

Cup Vlaams Brabant (lange bad)
Groepen 2-3-4  pdf inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 11 november 2018 (voormiddag)

Liedekerke (ZIOS)

Sportlaan 5
1770 Liedekerke
PAlogo pacoCO wedstrijd te Liedekerke

Beloften

/zwemschool

 pdf inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 11 november 2018 (namiddag)

Liedekerke (ZIOS)

Sportlaan 5
1770 Liedekerke

logo_ziosCVB (Criterium Vlaams Brabant) Groepen 1-2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zaterdag 17 en zondag 18 november 2018 (ganse dagen)

Nijlen (ZN)

Gemeentelijk Sportcentrum, Gemeentestraat 36, 2560 Nijlen

logo sharkSPAR Cup Groep 4        pdf_uitslag
Zondag 25 november 2018 (namiddag)

Strombeek (SCSG)

Ringlaan 25, 1853 Grimbergen

logo scsg  Open Groepen 2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zaterdag (avond) 29 december 2018

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo laqua  Recordpoging / laatste kans
Groepen 2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Voorjaar 2019
Zondag (namiddag) 6 januari 2019

 Meise (AART)

Zwembad De Wauwer Nieuwelaan 98, 1860 Meise

logo aartArena Cup  Groepen 1-2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 27 januari 2019 (ganse dag)

Molenbeek (DiZV en WLW)

Van Kalckstraat 93,1080 Sint-Jans-Molenbeek

logo_dizvlogo_wlw Cup Vlaams Brabant en Brussel Iedereen    pdf inschrijving

pdf voorblad

 pdf_uitslag

Zondag 3 februari 2019 (ganse dag)

WEDSTRIJD GEANNULEERD

Vilvoorde (KVZP)

Stedelijk Zwembad 't Zeepaardje
Heldenplein 13
1800 Vilvoorde

logo_kvzp400m wedstrijd Groepen 1-2-3-4      
 Vrijdag - zaterdag en zondag  8 & 9 & 10 -februari 2019 (Ganse dagen) Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_vzf Vlaamse Jeugdkampioenschappen Limiettijden    pdf inschrijving    pdf_uitslag
Zondag (namiddag) 17 februari 2019

Aarschot (KAZS)

Demervallei 8 3200 Aarschot

logo azsCriterium Vlaams Brabant (CVB) Groep 4    pdf inschrijving    pdf_uitslag
 Zondag (namiddag) 24 februari 2019

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo laquaCriterium Vlaams Brabant (CVB) Groep 3 en 4    pdf inschrijving    pdf_uitslag
 Vrijdag - zaterdag en zondag  1 & 2 & 3 -maart 2019 (Ganse dagen) Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_vzf Vlaamse Kampioenschappen limiettijden    pdf inschrijving    pdf_uitslag
Zondag 17 maart 2019 (namiddag) Sint-Pieters-Leeuw (WLW)

Sportlaan 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw

logo_wlwCriterium Vlaams Brabant (CVB) Groepen
1-2-3
   pdf inschrijving    pdf_uitslag
 Zondag 31 maart 2019 (namiddag)

Strombeek (SCSG)

Ringlaan 25, 1853 Grimbergen

Criterium Vlaams Brabant (CVB)logo scsg Groepen 1-2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 Zondag 14 april 2019 (ganse dag)

Hasselty (KHZS)

logoKHZSLange Afstanden

Limieten halen   pdf inschrijving    pdf_uitslag
Zondag 21 april 2019 (ganse dag)

Kapelle-op-den-Bos (ZCK)

Druppelteen Marktplein 27, 1880 Kapelle-o/d-Bos

logo_zckFeryncup Groep 1-2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  
Maandag 22 april 2019 (ganse dag)

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo laqua TYR cup Groep 4        
Zaterdag en zondag 27 en 28 april 2019 (ganse dagen)

Aarschot (KAZS)

Demervallei 8 3200 Aarschot

logo azsVLAAMS-BRABANTSE CLASSIC SWIMMING MEETING Groep 4    pdf inschrijving  pdf voorblad  

Zondag 1 mei 2019 (namiddag)

WEDSTRIJD GEANNULEERD

Liedekerke (ZIOS)

Sportlaan 5
1770 Liedekerke

logo_zios Open          
Zondag 5 mei 2019 (namiddag)

Dilbeek (DiZV)

Dilkom beeldhouwkunstlaan z/n, 1700 Dilbeek

logo_dizv Criterium Vlaams Brabant (CVB) IEDEREEN        
Zondag 12 mei 2019 (namiddag)

Vilvoorde (KVZP)

Stedelijk Zwembad 't Zeepaardje
Heldenplein 13
1800 Vilvoorde

logo_kvzpCriterium Vlaams Brabant (CVB) Groep 1-2-3-4        
Vrijdag - zaterdag en zondag  17 & 19 & 20 -mei 2019 (Ganse dagen)   logo_kbzbOpen Belgische Kampioenschappen limiettijden        
Vrijdag en zaterdag  24 & 25  -mei 2019 (Ganse dagen)
Zondag gescharpt wegens verkiezingen

Oostende (ROSC)

Stedelijk Zwembad Oostende
Koninginnelaan 1
8400 Oostende

logo rosc Speedo Meeting Groep 4        
Zondag 22 juni 2019 (ganse dag)

Izegem (IKZ) 

Sport- en Recreatiecentrum De Krekel H. Hartstraat 15, 8870 Izegem

logo IKZKrekelwedstrijd Open Bad 50m Groep 4        
Woensdag 26 juni 2019 (avond)

Zaventem (SCZ)

Gemeentelijk Park – 1930 Zaventem

logo_sczGouden Eend  9 en 10 jarigen        
Vrijdag - zaterdag en zondag  12 & 13 & 14 -juli 2019 (Ganse dagen)   logo_vzfVlaams Zomercriterium Deelnemers stage        
Dinsdag 16 juli 2019 avond

Zaventem (SCZ)

Gemeentelijk Park – 1930 Zaventem

logo_sczRecordpoging Vrij Deelnemers VZC        
Vrijdag - zaterdag en zondag  19 & 20 & 21 -juli 2019 (Ganse dagen)   logo_kbzbBELGISCH JEUGD KAMPIOENSCHAP (-15j) limiettijden        
Vrijdag - zaterdag en zondag  26 & 27 & 28 -juli 2019 (Ganse dagen)   logo_kbzbBELGISCH KAMPIOENSCHAP (+15j) limiettijden        
Dinsdag 30 juli 2019 (avond)

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo laqua Recordwedstrijd Vrij deelnemers B(J)K        

Aan deze kalender kunnen nog wijzigingen worden aangebracht, wij proberen dit echter tot een minimum te beperken.