Wanneer? Waar? Wedstrijd Wie? voorlopige inschr. namen uitslag
 2016
Zondag 10 januari namiddag

Dilbeek (DiZV)

Beeldhouwkunstlaan z/n
1700 Dilbeek

logo_dizvOpen Wedstrijd IEDEREEN ! xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zaterdag en Zondag 16 en 17 januari ganse dagen

Seraing (ESN)

Piscine Olympique de Seraing, Avenue des Puddleurs, 53; 4100 Seraing

logo_esn Janus Meeting

 

Selectie xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zondag 31 januari ganse dag

Vilvoorde (KVZP)

Stedelijk Zwembad 't Zeepaardje
Heldenplein 13
1800 Vilvoorde

logo_kvzp Schaal Georges 400m wedstrijd Groepen 1 2 en 3 xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag

Vrijdag 5 Zaterdag 6 en zondag 7 februari ganse dagen

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_braboVlaams Jeugd-Kampioenschap (VJK) limiettijden   pdf_inschrijving   zaterdag (.pdf) zondag (.pdf)
Zaterdag 13 februari namiddag

Eindhoven (NL)

Pieter van den Hoogenband zwemstadion
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN (NL
)

logo knzb nl17e Z.V. Patrick / SSP Sprintwedstrijd Selectie xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zondag 21 februari namiddag

Ternat (DDAT)

Gemeentelijk Zwembad Van Cauwelaertstraat 40, 1740 Ternat

logo_ddat Open Wedstrijd Groepen 1 2 en 3 xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Vrijdag 26 Zaterdag 27 en zondag 28 februari ganse dagen  Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_braboVlaams Kampioenschap (VK) limiettijden   pdf_inschrijving pdf_voorblad

vrijdag finale 

zaterdag + finale

zondag + finale

Zondag 6 maart namiddag

Seraing (MOSAN)

Piscine Olympique de Seraing, Avenue des Puddleurs, 53; 4100 Seraing

logo_mosanFINALE Schaal George Finalisten na schiftingen

pdf_info

pdf_info

    pdf_uitslag
Zondag 13 maart namiddag

Sint-Pieters-Leeuw (WLW)

Sportlaan 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw

logo_wlw B-Circuit B-zwemmers groepen 1 2 en 3 xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zondag 20 maart namiddag

Zaventem (SCZ)

Gemeentelijk Park – 1930 Zaventem

logo_pacoSCZ PACO Wedstrijd Zwemmers zonder Comp. Vergun. pdf_inschrijving     pdf_uitslag
Zondag 10 april ganse dag

Kapelle-op-den-Bos (ZCK)

Druppelteen Marktplein 27, 1880 Kapelle-o/d-Bos

logo_zck Feryn Cup Groepen 1 2 en 3 xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zondag 1 mei voormiddag Liedekerke (ZIOS)

Sportlaan 5
1770 Liedekerke

Logo PACOZIOS PACO Wedstrijd Zwemmers zonder Comp. Vergun.       pdf_uitslag
Zondag 1 mei namiddag

Liedekerke (ZIOS)

Sportlaan 5
1770 Liedekerke

logo_zios B-circuit B-zwemmers groepen 1 2 en 3 xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Donderdag en Vrijdag 5 en 6 mei ganse dagen

Oostende (ROSC)

Stedelijk Zwembad: Koninginnelaan1 8400 Oostende

 logo_roscSpeedo Cup Selectie xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad

donderdag

pdf_uitslag

vrijdag

pdf_uitslag

Zondag 15 mei namiddag

Londerzeel (LOR)

Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel

logo_lor B-circuit B-zwemmers groepen 1 2 en 3 xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Vrijdag, zaterdag en zondag 27, 28 en 29 mei ganse dagen

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_kbzb Open Belgisch Kampioenschap limiettijden   pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zondag 26 juni namiddag

Meise (AART)

zwembad De Wauwer
Adres: Brusselsesteenweg 71 A, 1860 Meise

logo_aart B-circuit B-zwemmers groepen 1 2 en 3  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Woensdag 29 juni 's avonds Zaventem (SCZ)

Gemeentelijk Park – 1930 Zaventem

logo_sczGouden Eend  (PK voor 9 & 10 jarigen) 9 en 10 jarigen uit competitie groepen  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Vrijdag, zaterdag en zondag 15, 16 en 17juli ganse dagen

 Gent (MEGA)

Olympisch Zwembad Rozebroeken
Victor Braeckmanlaan 180
9040 Sint-Amandsberg

logo_vzf Vlaams Zomercriterium Deelnemers stage  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Vrijdag, zaterdag en zondag 22, 23 en 24 juli ganse dagen

Charleroi (HELIOS)

Rue de Montigny, 103
6000 CHARLEROI

logo_kbzb Belgisch Jeugd Kampioenschap limiettijden    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Vrijdag, zaterdag en zondag 29, 30 en 31 juli ganse dagen

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_kbzb Belgisch Kampioenschap limiettijden    pdf inschrijving    
NAJAAR 2016 (onder voorbehoud)
Zondag 25 september namiddag Dilbeek (DiZV)

Beeldhouwkunstlaan z/n
1700 Dilbeek

logo_dizvOpen Wedstrijd IEDEREEN !        

Zondag 2 oktober namiddag

 

Kapelle-op-den-Bos (ZCK)

Druppelteen Marktplein 27, 1880 Kapelle-o/d-Bos

logo_zckCriterium Vlaams Brabant CVB Groep 2 & 3        
Zondag 9 Oktober namiddag Sint-Pieters-Leeuw (WLW)

Sportlaan 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw

logo_wlwOpen Wedstrijd Groep 2 & 3        
Zondag 15 en 16  Oktober ganse dagen Locatie te bepalen logo__prvbProvinciaal Kampioenschap Limiettijden        
Zondag 23 Oktober namiddag

Ternat (DDAT)

Gemeentelijk Zwembad Van Cauwelaertstraat 40, 1740 Ternat
logo_ddatOpen Wedstrijd groep 2 & 3        

Zaterdag 30 oktober en maandag  1  November

voormiddag 1500m en namiddag 800m

Londerzeel (LOR)

Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel

logo_lorProvinciaal Kampioenschap Lange afstand Groepen 1 & 2 & 3        
Zondag 6 november namiddag

Overijse (ZORO)

Begijnhof 9, 3090 Overijse

logo_zo Open Wedstrijd  Groep 2 & 3       .
Vrijdag 11 november namiddag

Liedekerke (ZIOS)

Sportlaan 5
1770 Liedekerke
logo_ziosOpen wedstrijd Groep 2 & 3        
Zaterdag 12 en zondag 13 november (ganse dagen)

Brugge (KBZB)

Doornstraat 110, 8200 Brugge

logo_kbzbBELGISCH KAMPIOENSCHAP korte baan (25m) Limiettijden        
Zondag 27 november (namiddag)

Dilbeek (DiZV)

Beeldhouwkunstlaan z/n
1700 Dilbeek
logo_pacoPACO wedstrijd Niet vergunning houders        
Maandag 26 december (ganse dag)

Tremelo (ZCT)

Veldonkstraat 3 , 3120 Tremelo

logo_zctKerstprijs Groep 2 & 3        
Dinsdag 27 december (avond)

Leuven (Laqua)

Philipssite 6, 3001 Leuven

logo laquaLaatste kans Vrij inschrijven        
Voorjaar 2017 (onder voorbehoud)
Zondag 8 januari 2017 (namiddag)

Dilbeek (DiZV)

Beeldhouwkunstlaan z/n
1700 Dilbeek

logo_dizvCriterium Vlaams Brabant CVB IEDEREEN        
zaterdag 21 januari en zondag 22 januari 2017 (ganse dagen)

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen
logo_vzfFLANDERS SPEEDO CUP ANTWERP (internationaal) Limiettijden        

vrijdag 10 (avond), zaterdag 11 en zondag 12 februari 2017 ganse dagen

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen
logo_vzfVLAAMSE JEUGD KAMPIOENSCHAPPEN Limiettijden        
vrijdag 24 (ganse dag), zaterdag 25 en zondag 26 februari 2017 ganse dagen

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen
logo_vzfVLAAMSE KAMPIOENSCHAPPEN Limiettijden        
             

Aan deze kalender kunnen nog wijzigingen worden aangebracht, wij proberen dit echter tot een minimum te beperken.GZVN