Wanneer? Waar? Wedstrijd Wie? voorlopige inschr. namen uitslag
NAJAAR 2016
Zondag 25 september namiddag Dilbeek (DiZV)

Beeldhouwkunstlaan z/n
1700 Dilbeek

logo_dizvOpen Wedstrijd IEDEREEN !  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag

Zondag 2 oktober namiddag

 

Kapelle-op-den-Bos (ZCK)

Druppelteen Marktplein 27, 1880 Kapelle-o/d-Bos

logo_zckCriterium Vlaams Brabant CVB Groepen 1 &  2 & 3  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 9 Oktober namiddag Sint-Pieters-Leeuw (WLW)

Sportlaan 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw

logo_wlwOpen Wedstrijd Groepen 2 & 3  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 15 en 16  Oktober ganse dagen

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo__prvbProvinciaal Kampioenschap Limiettijden  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad

 pdf_uitslagDag 1

pdf_uitslag

Dag 2

Zondag 23 Oktober namiddag

Ternat (DDAT)

Gemeentelijk Zwembad Van Cauwelaertstraat 40, 1740 Ternat
logo_ddatOpen Wedstrijd Groepen 1 & 2 & 3  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag

  Zondag 30 oktober en dinsdag 1  November

voormiddag 1500m en namiddag 800m

Londerzeel (LOR)

Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel

logo_lorProvinciaal Kampioenschap Lange afstand Groepen 1 & 2 & 3 xls inschrijving   pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zaterdag 12 en zondag 13 november (ganse dagen)

Brugge (KBZB)

Doornstraat 110, 8200 Brugge

logo_kbzbBELGISCH KAMPIOENSCHAP korte baan (25m) Limiettijden    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag

zondag 20 november (namiddag)

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo laquaMemorial Rik Vandenbosch Groepen 1 & 2 & 3  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 4 december (ganse dag)

Cercle de Natation Wiltz (Luxembourg)

Piscine LNW Wiltz,

logo_CNWChallenge international de la Ville de Wiltz Selectie na aanvraag    pdf inschrijving  pdf inschrijving  pdf_uitslag
Maandag 26 december (namiddag)

Tremelo (ZCT)

Veldonkstraat 3, 3120 Tremelo

logo zctKerstprijs Vrij inschrijven  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Voorjaar 2017
Zondag 8 januari 2017 (namiddag)

Dilbeek (DiZV)

Beeldhouwkunstlaan z/n
1700 Dilbeek

logo_dizvCriterium Vlaams Brabant CVB IEDEREEN  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 15 januari 2017 (namiddag)

Tremelo (ZCT)

Veldonkstraat 3, 3120 Tremelo

logo zctCriterium Vlaams Brabant CVB Groepen 2 & 3  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 5 februari 2017 (ganse dag)

Vilvoorde (KVZP)

Stedelijk Zwembad 't Zeepaardje
Heldenplein 13
1800 Vilvoorde
logo_kvzp Schaal Georges 400m wedstrijd Groepen 1 & 2 & 3  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag

vrijdag 10 (avond), zaterdag 11 en zondag 12 februari 2017 ganse dagen

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen
logo_vzfVLAAMSE JEUGD KAMPIOENSCHAPPEN Limiettijden    pdf inschrijving  pdf voorblad

Zaterdag VM

Zaterdag NM

Zondag VM

Zondag NM

ZATERDAG 18 februari 2017 (namiddag)

Leuven (Laqua)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo laquaCriterium Vlaams Brabant CVB Groepen 1 & 2 & 3  xls inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
vrijdag 24 (ganse dag), zaterdag 25 en zondag 26 februari 2017 ganse dagen

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen
logo_vzfVLAAMSE KAMPIOENSCHAPPEN Limiettijden    pdf inschrijving  pdf voorblad

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Zondag 12 maart 2017 (namiddag)

Sint-Pieters-Leeuw (WLW)

Sportlaan 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Critelogo_wlwrium Vlaams Brabant CVB Groepen 1 & 2 & 3   pdf inschrijving pdf voorblad pdf_uitslag
Zondag (Pasen) 16 april 2017

Kapelle-op-den-Bos (ZCK)

Druppelteen Marktplein 27, 1880 Kapelle-o/d-Bos

logo_zckFeryncup Groepen 1 & 2 & 3      
Maandag 1 mei 2017 (namiddag)

Liedekerke (ZIOS)

Sportlaan 5
1770 Liedekerke

logo_ziosCriterium Vlaams Brabant CVB Groepen 1 & 2 & 3      
Vrijdag 12 , zaterdag 13 en zondag 14 mei 2017  (ganse dagen)

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen
logo_kbzbBK OPEN limiettijden      
Zondag 21 mei 2017 (namiddag)

Boom (LOR)
Opgelet de wedstrijd gaat door in Boom !

Jan Frans Willemsstraat 16, 2850 Boom
logo_lorCriterium Vlaams Brabant CVB Groepen 1 & 2 & 3      
Zondag 25 juni 2017 (namiddag)

Meise (AART)

zwembad De Wauwer
Brusselsesteenweg 71 A, 1860 Meise

logo_aartCriterium Vlaams Brabant CVB Groepen 1 & 2 & 3      
Woensdag 28 juni 2017 (avond)

Zaventem (SCZ)

Gemeentelijk Park – 1930 Zaventem

logo_sczGouden Eend 9 - 10 jarigen      
Vrijdag 14 , zaterdag 15 en zondag 16 juli 2017 (ganse dagen)

 Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_vzfVlaams Zomercriterium Deelnemers stage      
Vrijdag 21 , zaterdag 22 en zondag 23 juli 2017(ganse dagen)

 Genk (GZVN)

Emiel Van Dorenlaan 144, 3600 Genk

logo_kbzbBK Jeugd

Limiettijden      
Vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 juli 2017 (ganse dagen)

Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen
logo_kbzbBK Limiettijden      

Aan deze kalender kunnen nog wijzigingen worden aangebracht, wij proberen dit echter tot een minimum te beperken.