Wanneer? Waar? Wedstrijd Wie? voor-
programma
inschr. officials uitslag
2015
Zo 11 januari namiddag Dilbeek (DiZV)

 

Beeldhouwkunstlaan z/n
1700 Dilbeek

logo_dizv B-Wedstrijd IEDEREEN ! xls_inschrijving

pdf_uitslag

Beloften:

pdf_uitslag

Zaterdag 24 en zondag 25 januari

Antwerpen (VZF) 

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_vzfFlanders Speedo Cup limiettijden pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zo 1 februari namiddag 

Vilvoorde (KVZP)

Stedelijk Zwembad 't Zeepaardje
Heldenplein 13
1800 Vilvoorde

logo_kvzp400m wedstrijd (Schifting Schaal Georges) iedereen xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 februari

Antwerpen (KAZCS)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_kazscVlaamse Jeugd Kampioenschappen limiettijden pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zo 22 februari namiddag Kapelle-op-den-Bos (ZCK) 

de Druppelteen Marktplein 27, 1880 Kapelle-o/d-Bos

logo_zckOpen Wedstrijd Groepen 2 en 3 xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zo 1 maart namiddag

Ternat (DDAT)

Gemeentelijk Zwembad Van Cauwelaertstraat 40, 1740 Ternat

logo_ddatOpen Wedstrijd Iedereen xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Zo 8 maart namiddag
Sint-Pieters-Leeuw (WLW)

Sportlaan 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw

logo_wlwB-Circuit B-tijden xls_inschrijving pdf_inschrijving pdf_voorblad pdf_uitslag
Za 21 en Zo 22 maart ganse dagen

Seraing (ESN)

olympisch zwembad van Avenue des Puddleurs 51
4100 S
eraing

logo_esnGP de la ville de Seraing limiettijden xls_inschrijving
Zo 19 april

Kapelle-op-den-Bos (ZCK)

Druppelteen Marktplein 27, 1880 Kapelle-o/d-Bos

logo_zckFeryn Cup Groepen 2 en 3 + Groep 1 namiddag
Za 25 en Zo 26 april

Aarschot (AZS)

Demervallei 9
3200 Aarschot

logo_azsVlaams-Brabant Classic Selectie
Vr 1 mei namiddag

Liedekerke (ZIOS)

Sportlaan 5
1770 Liedekerke

logo_ziosB-circuit B-Tijden en Groep 1
Vr 1 en Za 2 mei ganse dagen

Oostende (ROSC)

Stedelijk Zwembad: Koninginnelaan1 8400 Oostende

logo_roscCOAST SPEEDO-meeting

Voor-programma

Selectie
Za 10 mei (voorbereiden 9 mei)

 

 

logoDilbeekDILBEEK OP WANDEL Vrijwilligers
Vr 15, Za 16 en Zo 17 mei ganse dagen Antwerpen (KBZB)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_kbzbOpen Belgisch Kampioenschap limiettijden
Zo 24 mei namiddag

Londerzeel (LOR)

Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel

logo_lorB-circuit B-tijden en Groep 1
Zo 21 juni namiddag

Meise (AART)

zwembad De Wauwer
Adres: Brusselsesteenweg 71 A, 1860 Meise

logo_aartB-circuit B-tijden en Groep 1
vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 juli

Genk (VZF)

E. Van Dorenlaan  144 3600 GENK

logo_vzfVlaams Zomercriterium Selectie
Di 14 juli avond

Londerzeel (LOR)

Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel

logo_lorRecordpoging Selectie
vrijdag 17, zaterdag 18en zondag 19 juli

Genk (KBZB)

E. Van Dorenlaan  144 3600 GENK

logo_kbzbBelgische Jeugd Kampioenschappen limiettijden
vrijdag 24, zaterdag 25en zondag 26 juli

Charleroi (KBZB)

Rue de Montigny, 103
6000 CHARLEROI

logo_kbzbBelgische Kampioenschappen limiettijden

Aan deze kalender kunnen nog wijzigingen worden aangebracht, wij proberen dit echter tot een minimum te beperken.GZVN